با خوردن سیب سبز اصفهان زبان حیوانات را بفهمید

به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، یک رژیم غذایی غنی از میوه (و سبزیجات) می تواند به شما در حفظ وزن سالم یا کاهش وزن کمک کند.

از آنجایی که سیب سبز اصفهان سرشار از فیبر غذایی است، در این لیست قرار دارد.

لوینسون می گوید: «فیبر هضم و افزایش قند خون را کند می کند و شما را سیر نگه می دارد و احتمال پرخوری را کاهش می دهد.

بر اساس آن مطالعه در The Lancet، افرادی که بیشترین فیبر را مصرف کردند، وزن بدنشان به میزان قابل توجهی کمتر بود. تحقیقات گذشته نشان می دهد که زنان دارای اضافه وزن که سه سیب در روز می خوردند پس از 12 هفته 1.22 کیلوگرم (2.7 پوند) از دست دادند.

این میوه با تنها 95 کالری برای یک سیب با اندازه متوسط، میوه‌ای است که می‌خواهید در زمان بروز هوس‌های شیرین آن را در اختیار داشته باشید.

سیب

سیب ممکن است به پیشگیری از بیماری آلزایمر کمک کند.
زمان شروع به خوردن بیشتر سیب و سایر غذاهای غنی از فلاونوئید مانند انواع توت ها و چای است.

تحقیقات منتشر شده در آگوست 2020 در مجله آمریکایی تغذیه بالینی نشان داد که بزرگسالان 50 ساله و بالاتر که فقط مقدار کمی از غذاهای غنی از فلاونوئید مانند انواع توت ها، سیب و چای را در رژیم غذایی خود گنجانده اند، 2 تا 4 برابر بیشتر در معرض خطر ابتلا به این بیماری هستند.

در مقایسه با افرادی که غذاهای غنی از فلاونوئید بیشتری مصرف می کردند، طی 20 سال به بیماری آلزایمر و انواع زوال عقل مربوطه مبتلا می شوند.

علاوه بر این، مروری که در ژانویه 2020 در مجله Biomolecules منتشر شد، نشان داد که کورستین، یک فلاونوئید موجود در سیب، از نورون ها در برابر آسیب اکسیداتیو محافظت می کند و حاوی سایر خواص ضد بیماری آلزایمر نیز می باشد. اما به گفته محققان، تحقیقات بیشتری باید خارج از محیط آزمایشگاهی انجام شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.