بیل مکانیکی هیوندای 520 که ماشین عروس زوج بریتانیایی شد

بیل مکانیکی هیوندای 520  از یک موتور دیزل توربوشارژ 567 کیلوواتی (23 لیتری جابجایی) استفاده می کند که برای خاکبرداری های بزرگ، حفاری استاتیک و تخریب طولانی مدت طراحی شده است.

تجهیزات استاندارد شامل کفش های دوبل با عرض 710، 800 و 900 میلی متر است. برای این کار تخریب خاص، مشتری به دنبال پایه های باریکی بود که می توانست برای کار بعدی بیل مکانیکی در معدنی در نزدیکی شهر لوکزامبورگ نیز استفاده شود. R1200-9 گروه تجهیزات ساخت و ساز کره جنوبی را در میان بالاترین سطح تولید کنندگان تجهیزات با ظرفیت بالا ایجاد کرده است.

سیستم پیشرفته CAPO (بهینه سازی توان به کمک کامپیوتر) عملکرد بهینه موتور و دو پمپ هیدرولیک را تضمین می کند. حالت های مختلف قدرت، بارهای کاری خاصی را ارائه می دهند. علاوه بر این، این سیستم دارای کاهش سرعت خودکار و یک ضرب کننده قدرت است.

صفحه نمایش LCD سرعت موتور، دمای مایع خنک کننده و روغن هیدرولیک و کدهای خطای تشخیصی را نشان می دهد. با فشار دادن یک دکمه، اپراتور می تواند تنظیمات حالت قدرت و اولویت بوم/نوسان را انتخاب کند.

بیل

مانند سایر بیل مکانیکی های هیدرولیک هیوندای، اپراتور این گزینه را دارد که حالت قدرت، مواد یا اتصالات مناسب را برای کار انتخاب کند. سه حالت قدرت حداکثر عملکرد موتور، سرعت بالا و بهره وری بهینه سوخت را تضمین می کند. حالت Power حداکثر قدرت و سرعت دستگاه را برای حداکثر بهره وری تضمین می کند. حالت استاندارد باعث کاهش سرعت موتور برای عملکرد بهینه و مصرف سوخت بهتر می شود. حالت اقتصادی جریان و قدرت موتور را به شرایط بار خاص برای حداکثر مصرف سوخت و کنترل تنظیم می کند.

مشاغل مختلف به تنظیمات ماشین متفاوتی نیاز دارند و برخی از اپراتورها تنظیمات جداگانه ماشین را ترجیح می دهند. حالت کاربر به اپراتور اجازه می دهد تا سرعت موتور، خروجی پمپ، دور آرام و سایر تنظیمات دستگاه مانند فشار هیدرولیک و حجم را برای پیوست ها بر اساس ترجیح شخصی شخصی سازی کند.

این ویژگی هوشمند تعادل جریان هیدرولیک مناسب را برای عملکرد بوم و چرخش برای استفاده دستی تنظیم می کند. CAPO عملکردهای هیدرولیک را نظارت می کند و به طور مداوم جریان هیدرولیک را برای ارائه حداکثر عملکرد و بهره وری تنظیم می کند. بیل مکانیکی با ظرفیت 120 تن دارای بوم مونو 7550 میلی متر و چوب 3400 میلی متر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.