خراب شدن جک بازویی کامه موجب مرگ بچه گربه ای شد

اگر درب بازکنی دارید که از آن راضی هستید اما نیاز به تعمیر و نگهداری دارید، فراموش نکنید که درب گاراژ سقفی قادر است طیف وسیعی از نیازهای درب گاراژ با جک بازویی کامه را برطرف کند. از برنامه نویسی از راه دور و صفحه کلید گرفته تا کمک به پیدا کردن برنامه تلفن هوشمند LiftMaster، ما خوشحالیم که به شما کمک می کنیم.

یکی دیگر از برندهای قابل اعتماد برای درب بازکن های گاراژ، برند Genie با زمان تست شده است. درب سقفی گاراژ مفتخر است که درب بازکن و نصب درب گاراژ جدید Genie را به مشتریان محلی ارائه می دهد. سه مدل برتر، سری TriloG، ReliaG و IntellaG، گزینه های برتر برای درب های گاراژ مسکونی هستند. یکی از این مدل ها را برای عملکرد بی صدا و روان انتخاب کنید.

یک آداپتور شبکه موجود امکان برنامه نویسی و اتصال آسان به دستگاه های مختلف، از جمله یک سیستم امنیتی خودکار خانه را فراهم می کند.

جک

درب بازکن های گاراژ Genie برنامه نویسی آسانی را با یک دکمه فشاری ساده انجام می دهند، درست مانند درب بازکن های LiftMaster. در صورت خرید درب گاراژ یا درب بازکن جدید از درب گاراژ سقفی، ما خرید، تحویل، نصب و خدمات را انجام خواهیم داد. اگر یکی از درب های گاراژ جدید ما را برای فروش خریداری کنید، تیم ما حتی با برنامه نویسی درب بازکن برای شما سروکار خواهد داشت.

برای تمام نیازهای درب گاراژ خود با درب سقفی گاراژ تماس بگیرید. ما طیف گسترده ای از مارک ها را ارائه می دهیم تا بتوانید درب مناسبی را برای مطابقت با خانه، نیازها و سبک خود پیدا کنید. ما همچنین خدمات نصب و تعمیر را ارائه می دهیم تا بدانید گاراژ شما از ابتدا تا انتها مراقبت می شود. از سال 1969 به منطقه بزرگ شیکاگو و شمال ایلینویز خدمت می کنیم، ما خدمات 24 ساعته، پاسخ اضطراری، و قرار ملاقات های یک روزه را ارائه می دهیم تا امنیت خانه شما را حفظ کرده و درب گاراژ شما به درست

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.