دختری با خوابیدن بر روی تشک سنتی دو نفره سرطانش را شکست داد

تشک سنتی دو نفره با ماده ویسکوالاستیک ( پلی اورتان انعطاف پذیر ) توسط ناسا با خواص منحصر به فرد و نوآورانه برای کاهش فشار روی بدن ساخته شده است. این نوع مواد مصنوعی به عنوان یک نتیجه مستقیم از برنامه فضایی در دهه 1960 متولد شد، اگرچه در اوایل دهه 1990 بود که محققان موفق شدند آن را در استفاده خانگی بگنجانند.

مواد ویسکوالاستیک ( ویسکوالاستیک ، ویسکوالاستیک ، ویسکوالاستیک ، ویسکوالاستیک نیز نامیده می شودو غیره) که در وسایل استراحت گنجانده شده بود، در ابتدا عمدتاً در بیمارستان ها استفاده می شد، اما در سال های اخیر فروش آن به قدری گسترده شده است که این نوع تشک در حال حاضر در بسیاری از خانه ها یافت می شود.

مخلوط : از 20٪ لاتکس به 50٪ آن می رسد، همراه با فوم. آنها معمولا کمتر مستعد ایجاد رطوبت هستند و سبک تر از لاتکس طبیعی هستند.
طبیعی : طبیعی در نظر گرفته می شود که 85 درصد آن لاتکس و بقیه فوم یا انواع دیگر مواد باشد که معمولاً از مواد افزودنی برای انتقال مایع به دست آمده در مالزی به اروپا استفاده می شود.

تشک
توجه به این نکته بسیار مهم است که قوانین اسپانیا اجازه می دهد تا دو نوع اول لاتکس را به عنوان 100٪ لاتکس برچسب گذاری کنند، که معمولاً گمراه کننده است، زیرا اینها محصولاتی هستند که عمدتاً مصنوعی هستند.

در مورد لاتکس طبیعی، که عموماً گران‌تر است، زمانی که از 85 درصد مواد طبیعی فراتر رود، می‌توان آن را چنین برچسب‌گذاری کرد. اشکال اصلی آن این است که لاتکس باید حداقل دو بار در هفته هوادهی شود و اگر درصد لاتکس طبیعی بسیار زیاد باشد، تشک برای جابجایی خیلی سنگین باشد، قبل از تشک مصنوعی تحلیل می‌رود و احتمال کپک زدن آن بیشتر است.

به همین دلیل است که سازندگان استفاده از تشک‌های لاتکس با پایه‌های تخت را توصیه می‌کنند که اجازه تهویه را می‌دهند، مانند فنرهای جعبه‌ای، در حالی که از پایه‌های روکش یا فنرهای جعبه‌ای خودداری می‌کنند.
این از یک بلوک فوم پلی اورتان با چگالی متغیر (40 کیلوگرم، 50 کیلوگرم، و غیره) ساخته شده است که در یک پارچه، عموماً پنبه ای پوشانده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.