شخصي با خوردن فندق با پوست چشم هايش آبي رنگ شد

فندق با پوست 1401 را می توان به تنهایی، در سالاد، اسموتی و در بسیاری از دستور العمل های دیگر میل کرد. با این حال، لازم به یادآوری است که همیشه بهتر است آن را در حد اعتدال مصرف کنید.
فندق با توجه به محتوای پروتئین، آنتی اکسیدان و مواد معدنی بالا، یکی از آجیل های توصیه شده برای رژیم غذایی است. با این حال آیا می دانید فندق چه خواصی دارد؟

مطمئنا شما تا به حال آنها را به عنوان بخشی از یک شکلات یا دسر خوشمزه مصرف کرده اید، اما حقیقت این است که هزاران راه برای لذت بردن از آنها وجود دارد، از جمله اسموتی، سالاد و غیره.

اگرچه مراقب باشید، مانند سایر غذاهای غنی از چربی های سالم، باید در مقادیر متوسط ​​مصرف شوند تا باعث افزایش وزن نشوند.

فندق

مصرف منظم فندق، بادام زمینی و بادام به دلیل خواص آنتی اکسیدانی با کاهش کلسترول و محافظت در برابر بیماری های قلبی عروقی مرتبط است . علاوه بر این، تأثیر احتمالی آن بر کنترل وزن و شروع دیابت نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

با توجه به تجزیه و تحلیل انجام شده توسط دکتر داروخانه ماریا خوزه گونزالس کوربلا: “ترکیب چربی آجیل، محتوای آنتی اکسیدانی آنها، فیبر و سایر مواد فعال زیستی، ارزش غذایی زیادی برای این غذاها فراهم می کند.”

از جمله مواد مغذی آن می توان به ویتامین های A، C، E، K، B1، B2 و B9 و همچنین پتاسیم، کلسیم، منیزیم، فسفر و منگنز اشاره کرد.

با همه موارد فوق، خواص اصلی فندق آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است.
فندق خام منبع متوسطی از پروتئین گیاهی است و علاوه بر تامین انرژی برای بدن، در بازسازی سلول ها، بافت ها و اندام ها همکاری می کند. آنها را طبیعی با اعتدال مصرف کنید

افرادی که رژیم گیاهخواری یا گیاهخواری را اتخاذ کرده اند یا می خواهند از آن استفاده کنند، می توانند از مصرف منظم شیر فندق بهره مند شوند. همچنین کسانی که به سادگی می خواهند مصرف لبنیات خود را کاهش دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.