شخصی با گیاه آپارتمانی پاچیرا توانست خود را از اتهام قتل مبرا کند

گیاه آپارتمانی پاچیرا یک گیاه سرپوشیده با ارزش زینتی زیادی است. به لطف این گیاه زیبا، خانه خود را با طبیعت تزئین کنید. منشاء آن در مناطق استوایی آمریکا است اما کاملاً با رشد در داخل خانه سازگار شده است. بزرگترین جذابیت آن برگهای بزرگ خرما و ساقه بافته شده آن است.

همچنین با نام رایج Paquira یا شاه بلوط آبی در میان دیگران شناخته می شود. کاشته شده در زمین می تواند به اندازه قابل توجهی برسد. اما با رشد در داخل خانه می توانید رشد آن را کنترل کنید. شاخ و برگ آن ماندگار است و برگ های آن به طور معمول دارای 5-6 برگچه بیضی شکل به طول حدود 30 سانتی متر و سبز روشن است.

مراقبت از Pachira Aquatica این گیاه سبز گرمسیری است و از قرار گرفتن در یک منطقه نیمه سایه قدردانی می کند.

گیاه

با کمی تابش خورشید اما بدون قرار گرفتن مستقیم در معرض آن زیرا می تواند به برگ های آن آسیب برساند. شما باید آن را از پیش نویس ها و دمای پایین دور نگه دارید. همچنین توصیه می شود آن را در نزدیکی منابع حرارتی مصنوعی قرار ندهید.

در فصول گرم سال آبیاری متوسط ​​توصیه می شود تا زمانی که بستر خشک باشد. برای حفظ رطوبت بالا در گرمترین لحظات، بهتر است برگها را اغلب غبارپاشی کنید. همچنین طبق معمول در ماه های زمستان باید از شدت و دفعات آبیاری بکاهیم.

همچنین در مرحله رشد توصیه می شود گیاه را با کود مایع مخصوص گیاهان سبز کود دهید. برای کمک به رشد او و حفظ سلامت برگ هایش. در باغ اندانیا می توانید کاتالوگ بزرگی از محصولات مرتبط با کمپوست و کود را بیابید. در میان آنها ما کود مایع آلی اندانه را که برای این نوع گیاهان معتبر است توصیه می کنیم.

Pachira Aquatica را به صورت آنلاین خریداری کنید و از تزئین خانه خود با این گیاه زیبای داخلی لذت ببرید.
می توانید کاتالوگ گسترده ما از گیاهان داخلی را اینجا ببینید . همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید در فروشگاه یا شبکه های اجتماعی ما مانند فیس بوک و اینستاگرام با ما تماس بگیرید . ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم، در مورد گیاهان یا باغ خود از ما بپرسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.