فروش برج خنک کننده مشهد از کارخانه

برج های خنک کننده برای تأمین آب خنک در صنایع و تعدیل حرارت آب داغ به ویژه در صنایع نفت و گاز به کار می روند. خدمات فروش برج خنک کننده مشهد و سایر شهرها از طریق شرکت های معتبر نظیر مجموعه تخصصی چیلراینفو ارائه می گردد. این تجهیزات، بهترین گزینه برای صنایع بزرگ مرتبط با مواد شیمیایی می باشند.

فروش برج خنک کننده مشهد

برج خنک کننده چیست

برج خنک کننده ، تجهیزات صنعتی بسیار کارآمد برای خنک سازی آب در کارخانه ها به ویژه صنایع نفت و پتروشیمی هستند. برج های خنک کننده عمدتاً به صورت یک استوانه مرتفع که قسمت پایین آن پهن می باشد ساخته می شوند.

انواع برج خنک کننده از نظر جنس و ظاهر

 • برج خنک کننده فایبرگلاس
 • برج خنک کننده گالوانیزه
 • برج خنک کننده ذوذنقه ای
 • برج خنک کننده مکعبی
 • برج خنک کننده مدور
 • برج خنک کننده دایره ای

فروش برج خنک کننده مشهد

کیفیت بالای برج خنک کننده

آنچه فروش برج خنک کننده را تحت تاثیر قرار می دهد، کیفیت این محصولات و ظرفیت خنک کنندگی آن است. هنگامی که از کیفیت یک برج خنک کننده صحبت می‌شود به این مفهوم است که برج با حداکثر توان خود بتواند حجم زیادی از آب را خنک کند و در اختیار صنایع قرار دهد.

تولیدکنندگان برج خنک کننده

در حال حاضر، تولیدکنندگان این تجهیزات در سراسر جهان مشغول فعالیت هستند و در کشور ایران هم تعدادی از برترین کارخانه ها در زمینه طراحی و تولید برج خنک کننده فعالیت دارند، به طوریکه مراکز مختلفی را در شهرهای مختلف برای ارائه خدمات فروش برج خنک کننده مشهد ، شیراز و سایر شهرهای بزرگ راه اندازی کرده اند. این خدمات شامل مشاوره خرید ، فروش برج خنک کننده ، پشتیبانی مشتریان و خدمات تعمیرات و نگهداری برج می باشد.

اگر شما هم به دنبال خرید پکیج زمینی دوگانه سوز با قیمت مناسب هستید کافیست که به وب سایت ما مراجعه کنید.

فروش برج خنک کننده مشهد

در برج خنک کننده چه اتفاقی می افتد؟

برج خنک کننده در حقیقت به عنوان واحد پردازشگر انتقال حرارت در یک پالایشگاه یا پتروشیمی محسوب می شود. آب سرد از میان برج خنک کننده در میان پره های فن عبور می کند؛ در اثر برخورد قطرات آب داغ با هوا، گرمای آب به مولکول های هوا منتقل شده و در نهایت، هوای داغ از قسمت بالای برج خنک کننده خارج می شود و آب سرد نیز از قسمت پایین برج در قسمت خروجی، به بیرون هدایت می گردد.

امروزه اغلب ساختمانهای جدیدی که ساخته می شود از رادیاتور پکیج دیواری بوتان برای سیستم گرمایشی آن استفاده می نمایند.

فروش برج خنک کننده مشهد

اجزای برج خنک کننده

 • پکینگ
 • قطره گیر
 • حوضچه آب
 • جنس بدنه
 • فن

فروش برج خنک کننده مشهد

عملکرد برج خنک کننده

مکانیسم عمل یک برج خنک کننده به گونه ای است که می تواند آب ۴۰ درجه سانتی گراد را تا حدود ۲۴ درجه سانتی گراد خنک کرده و دوباره از طریق سیستم های برج خنک کننده به جریان بیندازد. مکانیسم عملکرد، همان توانایی یا بازدهی برج خنک کننده محسوب می شود. شرکت هایی که به عنوان نمایندگی در حوزه خرید و فروش این تجهیزات فعالیت دارند بهتر است برای موفقیت در جذب مشتری به همین پارامتر بپردازند. خدمات فروش برج خنک کننده مشهد برای تمام صنایع و کارخانه هایی که به این تجهیزات نیاز دارند، با کیفیت بالا توسط مجموعه چیلراینفو در این شهر ارائه می گردد.

فروش برج خنک کننده مشهد

 فروش برج خنک کننده مشهد

راندمان عملکردی برج های خنک کننده آب به قدری اهمیت دارند که سازندگان این تجهیزات، همواره در تلاش هستند تا بهترین محصولات را برای مشتریان خود فراهم کنند. حجم زیادی از آب ورودی به قسمت پایین برج خنک کننده در حقیقت از منبع آبی است که از سیستم‌های تصفیه صنعتی وارد برج می شود. پرداختن به مباحث تصفیه آب صنعتی از حوصله این بحث و خارج است اما آب در دسترس برج خنک کننده به قدر کافی عاری از مواد مزاحم می باشد؛ به جز در موارد استثناء که آب ورودی به برج خنک کننده دارای ناخالصی هایی می باشد، تمام برج های خنک کننده در برابر ناخالصی ها مقاوم هستند.

فروش برج خنک کننده مشهد

نمایندگان فروش برج خنک کننده مشهد

نمایندگانی که در حوزه فروش برج خنک کننده مشهد فعالیت می کنند می‌توانند پارامتر های فوق را برای مشتریان خود توضیح داده و حتی نمایشی از طرز عمل برج های خنک کننده و یک کاتالوگ جامع از قسمت‌ها و جزئیات این تجهیزات به مشتریان خود ارائه دهند. بدیهی است هرچه مشتریان، توضیحات شفاف تری را برای خرید انواع برج خنک کننده در اختیار داشته باشند، بهتر می‌توانند برای خرید تصمیم‌گیری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.