فروش ویژه نمایندگی ایرواشر در ایران

با توجه به مشکلات فراوان در شهرها بخصوص مشکلات تنفسی ، استفاده از ایرواشر با رونق خوبی روبرو شده است و با در نظر گرفتن نقش مهمی که در ساخت هوای سالم و پاک و همچنین تاثیر آن در سلامتی افراد ، ایفا می کند ، دستگاهی بسیار مفید و ضروری به حساب می آید. شما می توانید این دستگاه را با قیمتی مناسب از نمایندگی ایرواشر در ایران تهیه کنید.

چرا از ایرواشر هوا استفاده می شود؟

ایرواشرها جهت شستشوی آب و بالا بردن کیفیت هستند که در سالهای اخیر در اروپا محبوب شده اند و اخیرا در سرتاسر دنیا به صورت چشمگیری به محبوبیت رسیده اند. ایرواشر یک دستگاه  ترکیبی از یک تصفیه کننده هوا و یک رطوبت سازمی باشد. ایرواشرها رطوبت درمانی را به هوا اضافه می کنند و مانند یک تصفیه هوا معمولی و یا یک وسیله شستشوی هوا، علائم های آلرژی را از هوا حذف می کنند بنابراین، آنها قادر به تشخیص علائم ناراحت کننده هوای خشک و کاهش احساس آلرژی هستند.

نمایندگی ایرواشر در ایران

عملکرد ایرواشر چگونه است

ایرواشرها بسیاری از آلرژی های خانگی از جمله  گرد و غبار، حیوانات خانگی، موی حیوان خانگی ، گرده و دیگر ذرات هوا را حذف می کند.این تکنولوژی از یک سری دیسک های چرخشی استفاده می کند تا به طور مداوم فیلتر کردن آلرژی ها و ذرات از هوا را انجام دهد. یکی دیگر از شایع ترین نوع شستشوی هوا با استفاده از پیش فیلتر ذرات برای فیلتر کردن آلرژن ها و ذرات از ورودی هوا قبل از رطوبت اتاق است.

نمایندگی ایرواشر در ایران

فواید دستگاه

  • رطوبت زدایی
  • رطوبت زایی
  • حذف گرد و غبار
  • حذف آلودگی ها
  • سرمایش تبخیری

نمایندگی ایرواشر در ایران

فیلترهای تصفیه

تصفیه کننده های هوای HEPA (بخاری با کارایی بالا) قادر به حذف 99.97٪ از آلرژن ها به اندازه 0.3 میکرون می باشند.در مقایسه، یک هواکش نوعی آلرژن ها را به اندازه 1.5 میکرون کاهش می یابد.اگر آلرژی شدید دارید یا می خواهید سطح بالایی از تمیز کردن هوا را در نظر بگیرید، توصیه می کنیم از یک تصفیه کننده HEPA علاوه بر یک شستشوی هوا یا یک رطوبت ساز معمولی استفاده کنید.

نمایندگی ایرواشر در ایران

فاکتورهای خرید

  • نوع ایرواشر
  • اندازه دستگاه

نمایندگی ایرواشر در ایران

نمایندگی ایرواشر در ایران

فروش در نمایندگی ایرواشر در ایران با توجه به تامین از درب کارخانه و همچنین برند معتبر همراه با گارانتی ممتاز و قیمت مناسب بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد. جهت مشاوره و انتخاب مناسب ترین دستگاه منحصر به پروژه خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.