هواساز چند منطقه ای چیست و مزایای آن

هواساز چند منطقه ای کار تهویه مطبوع را در ساختمان ها و خانه ها انجام می دهد.

با هواساز چند منطقه ای می توانید دمای هر بخش از خانه ی خود را کنترل کنید. با استفاده از هواساز چند منطقه ای دیگر نیازی به کانال کشی و استفاده از چندین هواساز نیست.

هواساز چند منطقه ای

توضیحاتی درباره ی هواساز

تهویه مطبوع موضوع مهم و پراهمیتی برای تمام ساختمان ها محسوب می شود. مخصوصا اگر جزو افرادی باشید که به حساسیت، آسم یا آلرژی مبتلا هستند این موضوع برای شما اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد هواسازها هم کار تهویه و هم سرمایش و گرمایش را انجام می دهند .

انواع هواساز

  • یک منطقه ای
  • چند منطقه ای
  • هایژنیک

هواساز چند منطقه ای چیست

دستگاه هواساز چند منطقه ای شامل یک قسمت گرم کننده و یک خنک کننده است.

برای پاکسازی هوای آلوده محیط کار استفاده از یک سیستم تهویه مطبوع صنعتی می تواند باعث بهتر و تمیز شدن محیط کار شود.

هوا به صورت موازی از کویل عبور کرده و به فضا منتقل می شود. هواساز چند منطقه ای این امکان را به شما می دهد تا بتوانید در هرمنطقه از خانه ی خود دمای متفاوتی را تجربه کنید.

 

هواساز چند منطقه ای

صرفه جویی با هواساز چند منطقه ای

هواسازها می تواند به گونه ای به صرفه کار کنند که یک هوای مطبوع را در یک روز سرد برای شما ایجاد کنند. بعضی از هواساز ها دارای گرم کننده هایی برای کویل ها هستند که که می تواند هوای مورد نیاز را برای شما فراهم کند.

مزایای هواساز چند منطقه ای

هواساز چند منطقه ای می تواند به طور همزمان چندین نوع هوای مختلف را در قسمت های مختلف ساختمان پخش کند. با استفاده از هواساز چند منطقه ای دیگر نیاز به داشتن چندین هواساز نیست و یک هواساز را با استفاده از کانال کشی می توان به همه ی قسمت های ساختمان متصل کرد. با استفاده از یک هواساز چند منطقه ای به راحتی می توان به میزان زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. هواساز را می توان با استفاده از چیلر و بویلر نیز استفاده کرد. برای هواسازها می توان از ترمینال باکس یا یونیت باکس VAV Terminals استفاده کرد و بوسیله ی آن دبی جریان های هوایی سرد و گرم را با توجه به ترموستات و دمای محیط کنترل کرد.

اگر به دنبال خرید یک دستگاه تهویه هوا سامسونگ مناسب اید کافیست که به وب سایت فروش ما مراجعه کنید.

ویژگی های دستگاه

  1. کنترل بیشتر بر هوای خانه
  2. فن از نوع سانتریفیوژ
  3. الکتروموتور از مارک های معتبر
  4. کویل سرمایی و گرمایی از لوله های مسی

هواساز چند منطقه ای

شرح مزایا

یکی از مزایای اصلی این دستگاه، کنترل بیشتر بر دمای خانه شما است. به عنوان مثال، هریک از اعضای خانواده می تواند یک دمای خاص را تجربه کنند، برخی از اعضای خانواده ترجیح می دهند که ساختمانشان اتاقشان دارای دمای 68 درجه باشد و دیگران دمای  72 درجه را ترجیح می دهد. با استفاده از هواسازهای چند منطقه ای یک واحد کنترل کننده دما در مرکز خانه ی شما قرار دارد که می توانید دما را کنترل کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.