مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع تهویه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

یونیت هیتر آب گرم | قیمت چیلر تراکمی اسکرو در کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید

اهمیت خرید چیلر های تراکمیتولید بهترین دستگاه های یونیت هیتر در ایرانمزایای حاصل از یونیت هیترمعایب دستگاه یونیت هیترمشخصات دستگاه یونیت هیتر آب گرمکاربرد انواع دستگاه های یونیت هیترمرکز فروش بهترین دستگاه های یونیت هیتر

یونیت هیتر آب گرم از سری وسایل های گرم کننده است که با راندمان بسیار خوب اقدام به گرم کردم محیط می کند، از این دستگاه می توان به عنوان سیستم سرمایشی نیز استفاده کرد. چیلر تراکمی اسکرو  نیز یکی از تجهیزات ایده آل صنعتی است که با راندمان بسیار عالی برای تولید آب خنک به کار می رود. اساس عملکرد این چیلر های تراکمی بر مبنای فعالیت کمپرسور با روتور های دوار می باشد دوام و پایداری این تجهیزات، مهم ترین مزیت کاربردی آن ها به شمار می روند. چیلر اسکرو در نقاط متعددی مورد داد و ستد قرار می گیرد. در شهر های مختلفی از کشور مان می توان محصولات مورد نظر را خریداری و مورد استفاده قرار داد. در ادامه به شرح و قیمت چیلر تراکمی اسکرو می پردازیم.

یونیت هیتر آب گرم | قیمت چیلر تراکمی اسکرو در کارخانه

انواع چیلر در بازار در بازار های کشور مان اگر اندکی دقت داشته باشیم مشاهده می شود که انواع مختلفی از دستگاه ها به فروش گذاشته می شود. هر کدام از دستگاه ها وظیفه خاصی را بر عهده دارند که بر اساس ساختار شان تعیین می گردد. نمونه ای از این موارد چیلر ها هستند که در نمونه های مختلفی در بازار ها ارائه می گردد که در ادامه مطلب به بیان انواع آن ها می پردازیم: چیلر اسکرو، چیلر آب خنک، چیلر هوا خنک، چیلر تراکمی و چیلر جذبی

چیلر تراکمی اسکرو چیست؟چیلر تراکمی اسکرو یکی از انواع چیلر های تراکمی صنعتی است که با استفاده از یک کمپرسور دوار یا چرخان (دارای روتور) کار می کند و گاز مورد نظر از میان روتور ها عبور کرده ، متراکم شده و از سمت دیگر کمپرسور خارج می شود. این نوع از چیلر ها دارای توان بسیار بالا در تبرید بوده و از بهترین متریال در صنعت ساخته می شوند. همچنین چیلر تراکمی اسکرو، یکی از انواع چیلر های موجود در بازار است که به عنوان سیستم های تهویه مطبوع برای خنک سازی آب به ویژه در واحدهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع چیلر تراکمی: 1.چیلر تراکمی آب خنک 2. چیلر تراکمی هوا خنک

اهمیت خرید چیلر های تراکمی

تولید آب خنک برای استفاده در قسمت های مختلف یک کارخانه یا یک صنعت بسیار بزرگ، یک نیاز اساسی بسیار مهم بوده که از نظر عملیاتی و افزایش راندمان تولید، اهمیت زیادی دارد. خرید دستگاه های چیلر تراکمی اسکرو می تواند با راندمان بالا، به طرز مؤثری، حجم مورد نیاز از آب خنک را که صنایع در بخش های متفاوت به آن نیاز دارند در کوتاه ترین زمان، تأمین نماید. به این ترتیب می توان مطمئن بود که این چیلر های تراکمی به سادگی می توانند با قابلیت هایی که ارائه می دهند، مصرف انرژی در کارخانه را تا حد چشمگیری کاهش داده و در همین راستا، بهره وری را افزایش دهند. کاربرد چیلر تراکمی اسکرو در صنایع: صنایع نفت و پتروشیمی، مواد شیمیایی، صنایع مواد غذایی، تولید قطعات و ماشین آلات صنعتی، کارخانجات، مجتمع های مسکونی و سرمایش مراکز تجاری و …

خرید چیلر تراکمی اسکرو خرید انواع چیلر از جمله خرید چیلر اسکرو برای بسیاری از صنایع، مفید می باشد و به دلیل راندمان عمل قابل توجهی که دارد می تواند عملیات تبرید گاز و تولید آب خنک را با بازدهی بسیار عالی انجام دهد. اگر تصمیم دارید راندمان و بهره وری تولید در کارخانه خود را افزایش دهید می توانید برای استعلام قیمت جهت خرید چیلر های تراکمی اسکرو با کارشناسان فروش این مجموعه که در راستای فروش انواع چیلر مانند فروش چیلر تراکمی، خدمات مفیدی را به مشتریان عرضه می کنند، تماس حاصل فرمایید.

یونیت هیتر آب گرم | قیمت چیلر تراکمی اسکرو در کارخانه

تولید بهترین دستگاه های یونیت هیتر در ایران

یونیت هیتر آب گرم | قیمت چیلر تراکمی اسکرو در کارخانه

در عرصه تولید تجهیزات و دستگاه های صنعتی، تلاش های فراوانی از سوی تولید کنندگان مختلف در کشور ما صورت گرفته است که در نتیجه این تلاش های بی وقفه و شبانه روزی، شاهد تولید و عرضه محصولات بسیار مفید و همچنین کاربردی ای به بازار بوده ایم. یکی از تجهیزات بسیار تاثیر گذاری که نقش عمده ای را در زمینه های مختلف صنعتی و  غیر صنعتی دارا می باشد و توانسته راندمان کاری گسترده ای را از خود به منصه ظهور برساند، دستگاه یونیت هیتر است که توسط کارشناسان و متخصصان بسیاری در ایران، روند تولید و عرضه را سپری کرده و اکنون در نمونه های مختلف در بازار فروش مشاهده می شود.

در واقع با تولید یونیت هیتر، کمک بزرگی به بسیاری از مراکز و محیط هایی شده که برای پیشروی امور خود، حتماٌ و ضرورتاٌ به این دستگاه نیاز مبرم دارند. اما در ارائه توضیحات بیشتر از یونیت هیتر باید اظهار داشت که از این دستگاه جهت گرم نمودن فضا های بسیار بزرگ و وسیع استفاده شده و هم چنین طرز کار و عملکرد این دستگاه، بدون ایجاد هیچ نوع صدای مزاحم می باشد. هم چنین برای یونیت هیتر های متعددی که از سوی کارخانجات تولید کننده کشور مان بر روی خط تولید قرار می گیرند و کارایی های وسیعی را از خود به نمایش می گذارند، می توان مزایا و هم چنین معایبی را بر شمرد که به طور جداگانه در گزینه های زیر به هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

مزایای حاصل از یونیت هیتر

 • این نوع دستگاه ها از راندمان کاری فوق العاده ای برخوردار بوده و به همین دلیل از دستگاه های قالب و رایج در فضا های بسیار بزرگ به شمار می روند.
 • علاوه بر این انواع یونیت هیتر، نسبت به سایر دستگاه های گرم کننده، قادر به توزیع یکنواخت گرما در جای جای فضای مورد استفاده می باشند.
 • سرعت عملکردی و یا کارکردی این دستگاه ها جهت گرم نمودن بسیار بالا بوده، بدون این که نیاز به راه اندازی اولیه داشته باشند.
 • بر روی هر نوع مکان های غیر قابل استفاده هم قابلیت نصب و اجرا را دارا می باشند.
 • نسبت به نوع کارکرد عمده ای که دارند، قیمت بسیار خوبی را به همراه دارند.
 • بدون نیاز به هیچ گونه کانال کشی بوده و بنابراین راحت کارایی های لازم را از خود نشان می دهند.

یونیت هیتر آب گرم | قیمت چیلر تراکمی اسکرو در کارخانه

معایب دستگاه یونیت هیتر

 • لوله کشی مربوط به این دستگاه، باید به شکل بر عکس اجرا شود تا بتواند کارایی لازم را از خود بروز دهد.
 • امور لازم برای رسوب زدایی باید حتماٌ هر چند وقت یک بار از این دستگاه ها انجام پذیرد.
 • هم چنین برای این یونیت هیتر بتواند مادام به کارکرد مفید خود ادامه دهد، نیاز است تا پره فن یا واتر جت آن عوض شود.

مشخصات دستگاه یونیت هیتر آب گرم

یونیت هیتر آب گرم | قیمت چیلر تراکمی اسکرو در کارخانه

به طور کلی انواع یونیت هیتر هایی که توسط صنایع و کارخانجات مختلف کشور، در روند تولید و عرضه قرار می گیرند، دو نوع کلی را بر حسب عملکرد در بر می گیرند. مانند:

 1. یونیت هیتر آب گرم
 2. یونیت هیتر بخار

اما در این بخش قصد داریم تا توضیحاتی را در خصوص یونیت هیتر آب گرم بیان نماییم.  از مشخصه ها یا ویژگی هایی که می توان برای یونیت هیتر نوع آب گرم شرح داد، در این لیست آمده اند:

 • این نوع یونیت هیتر از راندمان حرارتی فوق العاده ای برخوردار می باشد.
 • در مدل هایی بسیار متنوع ساخته می شوند.
 • اساس تولید این دستگاه ها بر حسب استاندارد های روز دنیا می باشد.
 • موتور موجود در هر یک از انواع مختلف یونیت هیتر آب گرم، از دور های متفاوتی برخوردار بوده که بر این حسب، از نمونه هایی با دور موتور معمولی تا دستگاه هایی با دور موتور بالا و پر قدرت را شامل می شوند.
 • بدنه این نوع یونیت هیتر، عمدتاٌ از جنس گالوانیزه تولید شده  است.
 • رنگ موجود روی بدنه این دستگاه، از نوع الکترواستاتیک می باشد.
 • بر گرفته از پره هایی با جنس بسیا خوب مانند جنس آلومینیوم هستند.
 • از الکترو موتور هایی با ظرفیت های متفاوت اعم از تک فاز یا سه فاز تشکیل یافته اند.
 • متشکل از کویل هایی با جنس های مختلف مانند کویل مسی یا فولادی می باشند.

علاوه بر مشخصات و یا ویژیگی های ذکر شده، اگر بخواهیم به جنبه های کاربردی این دستگاه مهم بپردازیم، می توان بیان داشت که برای این محیط ها بسیار کاربردی واقع می گردد:

 • انواع اداره جات
 • مراکز بزرگ آموزشی نظیر دانشگاه ها
 • مدارس
 • برخی از مکان های صنعتی و کارخانجاتی
 • رستوران ها
 • انواع فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای

کاربرد انواع دستگاه های یونیت هیتر

یونیت هیتر آب گرم | قیمت چیلر تراکمی اسکرو در کارخانه

دسترسی به هوای گرم و مطبوع، از دغدغه های بسیاری از افراد، به خصوص آن دسته از افرادی که در مشاغل صنعتی و غیر صنعتی به فعالیت می پردازند و جهت تامین هوای گرم فضا های بزرگی که با آن ها سر و کار دارند، می باشد. لذا با توجه به وجود پچنین نیاز های مهم و هم چنین به منظور پیشبرد بسیاری از امور و یا پاسخ دهی به این هر یک از نیاز ها، لازم بود تا دستگاه ها یا تجهیزاتی روی کار بیایند که خوشبختانه با اقدامات موثر و بسیار زیادی که از سوی کارخانجات تولید کننده تجهیزات صنعتی و غیر صنعتی صورت گرفته، حالا دستگاه هایی در جریان تولید و عرضه قرار گرفته اند که می توانند بهترین گزینه برای نیاز های فوق به شمار روند.

این دستگاه ها یونیت هیتر نام دارند که با وجود برخی از ابزار مورد نیاز و ضروری، از عهده گرم نمودن بسیاری از محیط های بزرگ کاری و صنعتی بر آمده و در نتیجه شاهد کارایی های اثربخشی از آن ها در زمینه های مختلف بوده ایم. در مورد مصارف کاربردی دستگاه یونیت هیتر، در بخش قبلی صحبت کردیم و حالا می خواهیم به ارائه دلایلی که موجب می شوند تا یونیت هیتر در انواع محیط هایی همچون باشگاه ها، زمین های ورزشی، رستوران ها و … از عهده گرم کردن بر بیاید، بپردازیم.

در واقع یونیت هیتر با وجود این موارد است که هر نوع عملکرد مورد نیازی را می تواند در جهت تامین هوای مناسب محیط های مختلف انجام دهد:

 • از قدرت حرارتی بسیار بالا برخوردار می باشد و به همین دلیل در انواع محیط های وسیع مورد استفاده قرار می گیرد.
 • در مواقع نصب، جای بسیار کمی را اشغال می کند.
 • با وجود موتور های قدرتمند و سایر اجزای موجود، سریعاٌ هوای گرم را در همه نقاط مورد نیاز از یک محیط، توزیع و پخش می نماید.

مرکز فروش بهترین دستگاه های یونیت هیتر

یونیت هیتر آب گرم | قیمت چیلر تراکمی اسکرو در کارخانه

اگر سری به هر یک از مراکز فروشی که به عرضه تجهیزات و دستگاه های صنعتی و غیر صنعتی می پردازند بزنید، با انواعی از این تجهیزات مانند دستگاه های یونیت هیتر رو به رو خواهید شد. گفته می شود که به این دستگاه ها در جریان خرید و فروش، توجهات بسیاری می شود که از عمده دلایل آن، افزایش بهره وری و کارایی در هر یک از محیط ها، چه محیط های تولید کننده و چه غیر آن، می باشد. برای مثال فکر کنید در فضایی که فاقد هوای مطلوب است، قرار گرفته اید، آیا می توانید به خوبی از عهده کار هایی که به شما محول شده بر آیید؟ جواب به طور قطع منفی است.

پس برای این که بتوانید در محیط هایی مانند کارخانجات تولیدی، راندمان کاری خود را افزایش دهید، نیاز است تا از برخی دستگاه ها در این زمینه کمک بگیرید که یکی از آن یونیت هیتر می باشد. یونیت هیتر از عهده تامین هوای لازم برای انجام امور متعدد بر آمده و با وجود هوای مناسب ساطع شده از سوی آن، بسیاری از امور به راحتی انجام می پذیرند. اما موضوع دیگری که قابل ذکر می باشد این است که دستگاه های یونیت هیتر که در بخش های مختلف بازار، اعم از مراکز فروش و یا نمایندگی ها، به هر یک از مشتریان و یا متقاضیان عرضه می شوند، دارای دو نوع می باشند. مانند:

 1. دستگاه یونیت هیتر صنعتی
 2. دستگاه یونیت هیتر خانگی

هر یک از دستگاه های فوق در نمونه های مختلفی از این موارد به بازار عرضه شده و در نهایت به عنوان بهترین دستگاه های گرم کننده، بالا ترین کارایی ها را از خود ظاهر ساخته اند:

 • مدل
 • نوع کارکرد
 • جنس
 • برند

یونیت هیتر آب گرم | قیمت چیلر تراکمی اسکرو در کارخانه

لازم به ذکر است برای تهیه انواع یونتی هیتر در بهترین و معروف ترین برند ها، اگر از نمایندگی های فروش اقدام فرمایید، حتماٌ به نمونه های بسیار مناسب و با کیفیتی از این دستگاه دسترسی پیدا کرده و در نهایت نیز می توانید با ارائه تخفیفات ویژه و قابل توجه از سوی نمایندگی های فروش، صرفه جویی های بسیار چشمگیری را در روند خرید، عاید خود گردانید.
پس در خصوص خرید انواع یونیت هیتر از این مرکز تردید به دل راه ندهید که اگر مسیری غیر از این را بروید، معلوم نیست چه نتیجه ای نصیبتان خواهد شد!

نام مدریت مجموعه

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع تهویه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.