تهویه آران انرژی
دوشنبه , آبان ۳ ۱۴۰۰
خانه - هواساز - نمایندگی فروش هواساز هایژنیک اتاق تمیز

نمایندگی فروش هواساز هایژنیک اتاق تمیز

هواساز هایژنیک اتاق تمیز از طریق نمایندگی های فروش در دسترس قرار می گیرند. خریداران می توانند با مراجعه حضوری به این مکان ها نیاز های عمده خود را بر طرف کنند. هواساز هایژنیک اتاق تمیز هواساز هایی پر فروش در بازار های ایرانی است که توانسته است با کارایی عالی که دارد نظر مشتریان زیادی را با خود همگام کند.

هواساز هایژنیک اتاق تمیز

انواع اصلی هواسازها

 1. هواساز های معمولی
 2. هواساز های فول فرش
 3. هواساز های هایژنیک

کارخانه تولیدی هواساز هایژنیک اتاق تمیز

هواساز هایژنیک اتاق تمیز

نمونه ای از هواساز های هایژنیک را در بازار ها با عنوان هواساز هایزنیک اتاق تمیز می نامند. این هواساز ها همان طور که از نام شان مشخص است در ایجاد هوایی تمیز در اتاق ها کارایی خاصی دارند. این هواساز ها با توجه به کارایی که دارند توانسته اند نظر تولید کنندگان زیادی را به خود جذب کنند تا در این زمینه سرمایه گذاری نمایند و کارخانجات متعددی به تولید این دستگاه بپردازند.

هواساز هایژنیک اتاق تمیز

هواساز هایژنیک چیست

عملکرد و ساختار هواساز هایژنیک شباهت بسیاری با هواساز فول فرش دارد؛ یعنی در فضاهایی استفاده می شود که به صورت پیوسته به هوای تازه و تهویه ی آن نیاز دارند. دریچه های برگشت ندارند و از ۶ ردیف کویل سرمایش و ۲ الی ۳ ردیف کویل گرمایش تشکیل شده اند.  تفاوت هواساز هایژنیک و فول فرش علاوه بر بالاتر بودن قیمت هواساز هایژنیک ، این است که این هواساز ها فیلترهای اولپا و هپا دارند و فنی که در دستگاه تعبیه شده است از نوع بلاگ فن است نه بک وارد. لازم به ذکر است که جنس بدنه ی هواساز هایژنیک نیز از استیل مقاوم و مرغوب می باشد. از هواساز هایژنیک معمولاً در اتاق های عمل و اتاق های تمیز یا کلین روم استفاده می شود.

هواساز هایژنیک اتاق تمیز

محل استفاده از هواساز هایژنیک اتاق تمیز

هواساز هایژنیک اتاق تمیز در کارخانه های تولیدی که در قسمت قبل ذکر کردیم به طور عمده برای فروش آماده می شود. این دستگاه ها کاربرد بسیار عالی خود را می تواند در مکان های مختلفی به نمایش بگذارد. زیرا افراد زیادی در ایران هستند که از اهمیت وجود شان آگاه هستند و در صدد خرید شان در بازار ها بر آمده اند. چند نمونه از مکان های مورد کاربری به قرار زیر است:

 • پزشکی
 • داروسازی
 • اپتیک
 • مراکز تحقیقاتی
 • مراکز صنعتی

هواساز هایژنیک اتاق تمیز

نمایندگی فروش هواساز هایژنیک

هواساز هایژنیک اتاق تمیز در بازار های کشور ما و دیگر کشور های خارجی دارای جایگاه ویژه ای می باشد. حتی ماشین آلات مذکور به کشور های خارجی نیز به طور عمده صادر می شوند و می توانند سود های کلانی را برای چرخه اقتصادی کشور مان به ارمغان بیاورند. هواساز های هایژنیک اتاق تمیز از طریق نمایندگی ها در شهر های مختلفی به فروش گذاشته می شوند. نام این شهر ها به قرار زیر است :

 • شهر مشهد
 • شهر کرمان
 • شهر تبریز
 • شهر زنجان
 • شهر کرمان

فروش هواساز هایژنیک

هواساز هایژنیک اتاق تمیز

هواساز های هایژنیک با توجه به نکات ذکر شده ، دارای کارایی بسیار عالی می باشد.کارشناسان ما همواره با افتخار جهت مشاوره به مشتریان گرامی برای انتخاب و خرید هواساز هایژنیک با توجه به نوع پروژه در خدمت می باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

انواع هواساز صنعتی

صادرات انواع هواساز صنعتی با کیفیت

از جمله دستگاه هایی که در بازار های کشور ما و دیگر کشور ها به …