تهویه آران انرژی
دوشنبه , آبان ۳ ۱۴۰۰
خانه - سیستم های تهویه مطبوع - فروش سیستم های تهویه مطبوع به صورت مستقیم

فروش سیستم های تهویه مطبوع به صورت مستقیم

فروش سیستم های تهویه مطبوع با توجه به مدرن سازی سیستم های تهویه و صرفه جویی در مصرف انرژی اهمیت بالایی پیدا کرده است.یکی از مهمترین شاخصه های زندگی مطلوب، داشتن محیط مناسب از همه نظرها می باشد که یکی از این ها شرایط آسایش محیط می باشد.به همین منظور موضوعی تحت عنوان HVAC که مخفف کلمات انگلیسی  Heating, Ventilating and air Conditioning به معنای گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع است، به وجود آمد.

فروش سیستم های تهویه مطبوع

HVAC چیست؟

HVAC یکی از شاخه های فرعی مهندسی مکانیک می باشد که به بررسی شرایط مطلوب و آسایش انسان و همچنین فراهم آوردن آن می پردازد.به طور کلی هدف از ایجاد یک سیستم تهویه مطبوع، برقراری گرمایش، سرمایش و رطوبت زنی یا خشک کردن محیط بسته به شرایط آن می باشد.

اصولا برای آدمی شرایط مناسب محیطی را دمای ۲۲-۲۴ درجه سانتی گراد و رطوبت حدود ۵۰ درصد درنظر می گیرند.

فروش سیستم های تهویه مطبوع

سیستم های گرمایشی

همانطور که از اسم آن مشخص است، از این لوازم برای گرمایش استفاده می شود. امروزه در مناطقی که آب و هوای سرد دارند برای خانه ها و همچنین ادارات از سیستم حرارت مرکزی مانند شوفاژ ها استفاده می کنند.

سیستم های حرارت مرکزی خود از چند دستگاه بهره می برد که همگی در جایی به نام موتورخانه گرد هم آمده اند. این دستگاه ها عبارت اند از:

فروش سیستم های تهویه مطبوع

سیستم های تهویه مطبوع

یکی دیگر از بخش های HVAC  سیستم های تهویه مطبوع هستند که به منظور سرمایش به کارگرفته می شوند. اصولا به نبود گرما، سرما اطلاق می شود و این فرآیند به روش هایی مانند تبرید صورت می گیرد.

فروش سیستم های تهویه مطبوع

عوامل موثر در خرید محصول

سیستم ها و لوازم سرمایشی و گرمایشی بسیاری تولید شده است که با توجه به شرایط محیط طبیعی استفاده می شود. اینکه از کدام یک از سیستم های تولیدی استفاده کنیم فاکتورهای مختلفی را می طلبد که برخی از آن ها عبارت اند از:

  • میزان حداکثر و حداقل دمای محیط
  • بودجه لازم برای خرید محصول
  • راحتی تعمیرات و نگهداری

بنابر موارد بالا خریدار می تواند هر کدام از وسایل مورد نیاز برای ایجاد محیط مناسب مورد استفاده قرار دهد.

فروش سیستم های تهویه مطبوع

فروش سیستم های تهویه مطبوع

نوع سیستم های تهویه در انواع مختلف اداری،صنعتی،مسکونی،ورزشی،تجاری و …با توجه به شرایط دمایی،رطوبتی و آب و هوایی منطقه،نصب،متراژ،نوع کنترل مورد نیاز،شرایط تزریق هوای با اکسیژن کافی به ساختمان،میزان بودجه،اهمیت فیلتراسیون هوا و بررسی درخواست ها و نیازهای مشتری،توسط مهندسان متخصص ما تعیین شده و سپس قیمت دستگاه های تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی مورد نظر با توضیحات مربوطه،ارائه می گردد.

فروش سیستم های تهویه مطبوع

در این سایت مرجع، فروش سیستم های تهویه مطبوع با توجه به اطلاعات فنی کارشناسان و برند معتبر با گارانتی اصل در نظر گرفته شده است.با توجه به فروش از درب کارخانه همراه با استانداردهای روز دنیا و قیمت مناسب انواع سیستم های تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی باکیفیت و تحویل در محل پروژه،حس خوب خرید بهینه و هوشمند،ضمانت ما برای مشتریان گرامی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

دستگاه کندانسور

دستگاه کندانسور چیست؟

دستگاه کندانسور: چگالنده  یا  دستگاه کندانسور Condenser وسیله یا واحدی است که وظیفه خنک‌ سازی سیال  عامل  و …