مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع تهویه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش چیلر اسکرو به صورت مستقیم

آنچه در این مقاله می خوانید

چیلر چیست؟ساختار و ویژگی های چیلرهای هوا خنک کنندهساختار و ویژگی های چیلرهای آب سردانتخاب نوع چیلرهاچیلرهای اسکروانعطاف در عملکردفروش چیلر اسکرو
فروش چیلر اسکرو

فروش چیلر اسکرو با توجه به راندمان کاری بالا مصرف بهینه بسیار چشمگیر شده است که در مقاله زیر به آن می پردازیم.

چیلر چیست؟

چیلر (chiller) دستگاهی است که دمای مایع های مختلف مانند آب را کنترل و گردش می دهد و یک اصطلاح کلی برای دستگاههایی است که دمای تجهیزات مختلف صنعتی، فیزیک و شیمیایی و غیره را ثابت نگه می دارد.

در داخل واحد خنک کننده دارای یک چرخه یخچال است که در آن یک مبرد منجمد می شود و شامل یک مدار آب است که آب سرد را حمل می کند و نوع خنک کننده هوا و نوع خنک کننده آب را به عنوان یک سیستم خنک کننده ی مبرد مورد استفاده قرار می دهد و از آنجا که عمدتا برای اهداف خنک کننده استفاده می شود این دستگاه “چیلر ” (chill = chiller) نامیده می شود.علاوه بر خنک سازی، برخی از دستگاه هایی که می توانند گرمایشی باشند، وجود دارد، بنابراین می توان برای اهداف مختلف استفاده کرد.

ساختار و ویژگی های چیلرهای هوا خنک کننده

در این دستگاه ، خنک کننده آب در حال گردش با تبادل حرارتی با هوای خارج با فن در داخل چیلر می باشد. احتمال وجود دمای اتاق وجود دارد زیرا گرمای اگزوز برای فضای داخلی وجود دارد، اما نصب شان آسان می باشد ، زیرا لوله های آب خنک کننده و غیره غیر ضروری است و نگهداری و کار می تواند ذخیره شود.

فروش چیلر اسکرو

ساختار و ویژگی های چیلرهای آب سرد

این دستگاه ها آب سرد را در داخل چیلر با تبدیل به آب خنک نگه می دارند. کار لوله کشی برای خنک کردن آب ضروری است، اما در کارایی خنک کننده نسبت به نوع خنک کننده هوا برتر است. علاوه بر این، هیچ فنی و هیچ فاضلاب و اگزوز برای فضای داخلی وجود ندارد، و امکان به وجود آوردن یک محیط پاک وجود دارد.

فروش چیلر اسکرو

انتخاب نوع چیلرها

در انتخاب چیلرها مهم است که شرایط استفاده ، عملکرد  و مشخصات چیلر با هم مطابقت داشته باشند.اگر تطابیق نادیده گرفته شود ، ممکن است که عملکرد پیش بینی شده را پس از شروع عملیات نشان ندهد، یا تجهیزات و یا چیلر در عملیات خنک سازی ، ممکن است باعث مشکل شود.

فروش چیلر اسکرو

چیلرهای اسکرو

چیلرهای اسکروی مرکزی ، جهت کاربردهای صنعتی و تهویه مطبوع متناسب با نیاز هر پروژهای طراحی و ساخته می شوند.این چیلرهای مجهز به پمپ های سیرکوله ، پروسس و تانک ذخیره آب ، فلو سوئیچ و … می باشند و بر سه اصل اطمینان ، انعطاف در عملکرد و کنترل مناسب ، طراحی و ساخته می شوند.

مشتریان در صورت استفاده از این چیلرها به هیچ گونه تجهیزات اضافی نیاز نخواهند داشت و تمامی ادوات توسط این شرکت بر اساس نیاز دستگاه صنعتی مصرف کننده در داخل چیلر نصب می گردد.

فروش چیلر اسکرو

سیستم کنترل چیلرهای اسکروی مرکزی کنترلر PLC می باشند که علاوه بر کنترل دمای آب خروجی ، راهبری کل دستگاه را در شرایط مختلف کنترل نموده و سهولت راهبری و تنظیمات اپراتور را تضمین می نماید و در صورت نیاز به تغییرات در عملکرد دستگاه، تنظیمات اضافی یا اتصال چیلر و هماهنگی آن با دستگاه های جانبی ، امکان تغییر برنامه PLC و حصول شرایط فوق وجود دارد.

انعطاف در عملکرد

این چیلرها به تانک ذخیره آب، پمپ های سیرکولاتور و پروسس ، شیرالات ، فیلترهای آب ، فلوسوئیچ و کلیه ادوات جانبی مجهز می باشند.این چیلرها علاوه بر کاربری زیر صفر ، در شرایط آب و هوایی سرد و بسیار گرم نیز عملکردی مناسب دارند.در کاربردهای زیست محیطی ، امکان استفاده از مبردهای غیر مخرب لایه ازن در این چیلرها وجود دارد.

فروش چیلر اسکرو

فروش چیلر اسکرو

فروش چیلر اسکرو در این سایت مرجع ، با توجه به نیاز مشتری و جوابدهی بهینه هر پروژه منحصرا زیر نظر کارشناسان خبره انجام می پذیرد. قیمت چیلر اسکرو با توجه به فروش از درب کارخانه همراه با استانداردهای روز دنیا و گارانتی ممتاز بسیار مناسب می باشد و خریدی هوشمند و کارا ، ضمانت ما به مشتریان گرامی می باشد.

نام مدریت مجموعه

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع تهویه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.