تهویه آران انرژی
یکشنبه , مهر ۴ ۱۴۰۰
خانه - چیلر - مرکز خرید اینترنتی چیلر جذبی در ایران

مرکز خرید اینترنتی چیلر جذبی در ایران

امروزه با توجه به مشاوره تلفنی و خرید اینترنتی چیلر جذبی ، راهی آسان و بهینه در استفاده از وقت و انرژی می باشد ، از این رو خرید اینترنتی چیلر جذبی با توجه به موارد ذکر شده ، جهت رفاه حال مشتریان گرامی همراه با مشاوره رایگان در خدمت می باشد.

چیلرها وظیفه ی سرد کردن محیط را برعهده دارند. چیلر ها در واقع همزمان با تبخیر گرما را از محیط گرفته و باعث سرد کردن آن می شوند. چیلر ها به طور کلی به دو نوع جذبی و تراکمی تقسیم می شوند. چیلر در نوع جذبی با استفاده از انرژی برق باعث سرد شدن خانه ها می شود.

خرید اینترنتی چیلر جذبی

چیلر جذبی و استفاده از آن

سرد کردن خانه ها و ساختمان ها یکی از موارد مهم و ضروری در ساختمان ها محسوب می شود و این موضوع در سیستم های مدرن برعهده ی چیلرها است که می تواند یک مجموعه را به طور همزمان سرد نگه دارد و از این نظر بسیار پر کاربرد تر از وسایل سرمایشی قدیمی است و به همین دلیل انواع چیلر و بخصوص چیلر جذبی محبوبیت خاصی پیدا کرده اند.

عملکرد چیلر جذبی

عملکرد چیلر جذبی مشابه چیلر تراکمی دارد یعنی آن ها بر اساس سیستم تبرید کار می کنند و با گرفتن گرما و تبخیر آن باعث سرد شدن محیط می شوند. در سیستم چیلر جذبی مایع پس از اواپراتور برای ورود به کندانسور توسط لیتیوم بروماید جذب می شود.  چیلر جذبی دارای قسمت هایی مانند جذب کننده، مولد بخار، کندانسور، اواپراتور، شیر انبساط، لرزه گیر و تابلو برق است.

خرید اینترنتی چیلر جذبی

انواع چیلر جذبی

  • تک اثره (Single Effect Chiller)
  • دو اثره (Double Effect Chiller)
  • شعله مستقیم (Direct Fire Chiller)

عملکرد در چیلر جذبی دو اثره بیشتر از تک اثره هست. چیلر جذبی سر و صدا و لرزش کم تری نسبت به چیلر تراکمی دارد.

خرید اینترنتی چیلر جذبی

خرید اینترنتی چیلر جذبی بسیار ساده و در دسترس است. به یاد داشته باشید قبل از انتخاب انواع چیلر باید درمورد ظرفیت و کارایی آن ها اطلاعاتی بدست آورید. انواع چیلر جذبی دارای صرفه ی اقتصادی هستند، یعنی نسبت به چیلر تراکمی هزینه ی کم تری برای عملکرد آن ها وجود دارد. نگهداری انواع چیلر جذبی ، نیز بسیار ساده و آسان است و همچنین نگهداری انواع چیلر جذبی نیازی به هزینه ی زیادی ندارد که این موضوع یکی از مزایای آن محسوب می شود و  معمولا نسبت به ظرفیت چیلر ، هزینه ی آن را تعیین می کنند.

خرید اینترنتی چیلر جذبی

هموطنان عزیز به راحتی می توانند از طریق ارتباط با کارشناسان ما ، مناسب ترین چیلر مورد نیاز پروژه خود را انتخاب کرده و سفارش دهند. توجه داشته باشید خریدی هوشمند و بهینه ضمانت ما برای مشتریان گرامی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

چیلر در مازندران

سایت فروش چیلر در مازندران

فروش چیلر در مازندران به روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. هر کدام از …