تهویه آران انرژی
دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه - فن کویل - سایت فروش انواع فن کویل به صورت عمده

سایت فروش انواع فن کویل به صورت عمده

فن کویل ها سیستم هایی هستند که می توانند هم برای سردکردن و هم برای گرم کردن خانه ها مورد استفاده قرار گیرند. انواع فن کویل ها در شرایط آب و هوایی مختلف خوب عمل می کنند و با آن سازگاری دارند. هرچه سیستم فن کویل قدیمی تر باشد هزینه های بیشتری را برای شما به همراه دارد.در مقاله زیر مطلبی را در مورد فروش انواع فن کویل و همچنین توضیحات مربوطه خواهید خواند.

فن کویل fan coil unit چیست و چه کاربردی دارد؟

فن کویل ها یکی از محبوب ترین سیستم های تهویه مطبوع مورد استفاده در ساختمان های مسکونی و تجاری است. یک واحد فن کویل (FCU)  یک وسیله ساده است که اجزای آن شامل یک مبدل گرمایی و یا یا مبدل حرارتی خنک کننده ، کویل و فن است.

فروش انواع فن کویل

این بخش  ، بخشی از سیستم HVAC موجود در ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی است و برای کنترل درجه حرارت در فضای مورد استفاده در آن استفاده می شود یا در فضا  می تواند عملکرد چندگانه داشته باشد. این کنترل توسط یک سوئیچ دستی برای خاموش روش کردن یا یک ترموستات کنترل می شود که جریان آب را به مبدل حرارتی با استفاده از یک شیر کنترل و یا سرعت فن کنترل می کند.

با توجه به سادگی و انعطاف پذیری آن، واحدهای فن کویل می توانند نسبت به سیستم های تهویه هوا ۱۰۰٪ (VAV)  یا سیستم های تهویه مرکزی با واحد های تهویه هوا و یا پرتوهای سرد، نصب شوند.

انواع مختلفی فن کویل ها

  • مدل افقی (سقف نصب شده)
  • عمودی (کف نصب شده)

مدل افقی شامل مدل های کانالی ، کاست و سقفی می باشد و همچنین مدل عمودی شامل مدل زمینی می باشد.

فروش انواع فن کویل

مزایا و معایب استفاده از فن کویل

  1. فن کویل ها دارای سطح بالایی از انعطاف پذیری در شرایط آب و هوایی مختلف هستند.
  2. از معایب آن ها این است که برای فضاهای باز مناسب نیستند، زیرا واحدهای مجاور در تعارض می توانند کار کنند.
  3. به طور کلی توانایی استفاده از هوای بیرونی برای خنک کردن وجود ندارد، و این باعث می شود سیستم در خنک سازی به خصوص در بهار و پاییز با مشکل روبرو شود.
  4. دریچه های آب سرد و دریچه های آب گرم در سقف می تواند مشکلاتی را در تعمیر و نگهداری بوجود آورد.

فروش انواع فن کویل

فروش انواع فن کویل به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای فروش انواع فن کویل باید به نکات مهمی توجه کرد به عنوان مثال آیا فن کویل دارای گارانتی است یا نه؟. ظرفیت فن کویل چقدر است؟. درجه ی لرزش و نویز فن کویل نیز از عوامل موثر بر فروش فن کویل به شمار می رود.

فروش انواع فن کویل

میزان قدرت توزیع فن کویل در هوا نیز از عوامل موثر در فروش فن کویل به شمار می رود. قدمت و شرایط سیستم های فن کویل به طور قابل توجهی هزینه های عملیاتی را تحت تاثیر قرار می دهد. سیستم های قدیمی تر هزینه های بیشتری را برای شما به همراه دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir