تهویه آران انرژی
جمعه , مهر ۲ ۱۴۰۰
خانه - برج خنک کننده - خرید برج خنک کننده با ارزانترین قیمت

خرید برج خنک کننده با ارزانترین قیمت

برج های خنک کننده مهمترین اجزای اکثر کارخانه های شیمیایی و نیروگاه های حرارتی می باشند و با توجه به اینکه این سیستم به عنوان یک منبع ارزان و مطمئن برای حذف حرارت می باشد ، نقش بسیار برجسته ای در سیستم های تهویه ایفا می کند.

برج خنک کننده چیست

برج های خنک کننده یا کولینگ تاور (cooling tower) یک ساختار طراحی شده برای دفع حرارت می باشد. از فرآيند گرمايي که باعث توليد آن مي شود و در برج خنک کننده ساخته شده است.برج خنک کننده در تعداد بیشماری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله می توان به پتروشیمی ها ، پالایشگاه ها و همچنین ساختمان های اداری ، تجاری و همچنین مسکونی اشاره کرد و البته بسیاری از مردم با این سیستم ها آشنا هستند.

خرید برج خنک کننده

برخی از برج های خنک کننده با فرایندهای تبخیر کار می کنند.انتقال حرارت هر برج های خنک کننده با استفاده از یک فرآیند تبخیر طول می کشد که بین سیال گرم و هوای سرد می باشد، اما تبخیر وجود ندارد. روند خشک یا مرطوب بستگی به نصب و ترجیحات طراح دارد.یک کولینگ تاور پیشرونده طبیعی به تغییرات دما طبیعی بستگی دارد تا یک جریان مداوم هوا برای ارتقای خنک کاری را ایجاد کند.

اجزای اصلی

  • نازل
  • پکینگ
  • حوضچه
  • فن
  • اسپرینکلر
  • شیر شناور

برج خنک کننده

انواع برج خنک کننده

  1. برج خنک کننده فایبر گلاس
  2. برج خنک کننده گالوانیزه

برج های خنک کننده در نیروگاه ها

برای استفاده از برج های خنک کننده نیروگاه ها، مایعات داغ، آنها از پردازش های صنعتی مانند کارخانه ها و پالایشگاه ها استفاده می کنند که حرارت زیادی را تولید می کنند. استفاده از برخی مبدل های حرارتی برای رفع بخشی از گرمای زائد به طوری که می تواند برای انرژی استفاده شود، که باعث افزایش بهره وری انرژی می شود و باعث می شود محیط سازگار تر باشد. یک کولینگ تاور نیز به عنوان بخشی از سیستم گرمایش و خنک کننده استفاده می شود.

برج خنک کننده

خرید برج خنک کننده

خرید برج خنک کننده در این سایت مرجع با توجه به برند معتبر ، تامین از درب کارخانه همراه با گارانتی ممتاز با قیمت مناسب در نظر گرفته شده است. جهت استعلام قیمت و خرید انواع برج های خنک کننده با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

فروش برج خنک کننده مشهد

فروش برج خنک کننده مشهد از کارخانه

برج های خنک کننده برای تأمین آب خنک در صنایع و تعدیل حرارت آب داغ …