مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع تهویه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

يونيت هيتر ساران آبگرم | خرید یونیت هیتر آبگرم به قیمت کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید

یونیت هیتر آبگرم چیستانواع یونیت هیتر آبگرمکاربردهای یونیت هیتر آبگرمویژگی هاخرید یونیت هیتر آبگرمتولید بهترین یونیت هیتر ساران آبگرممهمترین ویزگی های یونیت هیتر آبگرملیست قیمت فروش یونیت هیتربازار فروش انواع یونیت هیتر

يونيت هيتر ساران آبگرم ، دستگاهی را که برای گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالن سر پوشیده، سالن‌ کارخانجات و … استفاده می‌ شود را تولید می کند.شرکت یونیت هیتر ،یونیت هایی در سه مدل (صنعتی،صنعتی ایستاده و گرم خانه ای ) با کوئل آبگرم، بخار و الکتریکی در سایز های مختلف (بنا به سفارش مشتری) را به مشتریان خویش عرضه می کند.

یونیت هیترها برای گرم کردن فضاهای بزرگ ( نظیر سالن های ورزشی و سالن های کارخانه ها و … ) به دلایل ذکر شده در زیر، مورد استفاده قرار می گیرند:

داشتن توان حرارتی زیاد، جاگیری کمتر مخصوصا در مدل های دیواری و سقفی، توزیع بهتر هوای گرم، سرعت زیاد در گرم کردن فضا، قیمت نسبتا ارزان و … .

از مزایای این دستگاه ها می توان به مواردی نظیر راندمان بالا، گرم کردن فضا به صورت یکنواخت، بالا بودن سرعت گرم کردن فضا، قابل نصب در محل های غیراستفاده،ارزان بودن نسبی قیمت، قابلیت دستی توزیع هوای گرم و عدم نیاز به کانال کشی اشاره کرد.

گفته می شود که برای راهنمای خرید این محصول شما در وهله اول می بایست ظرفیت گرمایشی سالن مورد نیاز خود را به دست آورید و بعد بر اساس شرایط دمای منطقه جغرافیایی، ابعاد و نوع کاربری فضای سالن و همچنین نوع مصالح یونیت هیتر ساران مطلوب خود را انتخاب کنید.

يونيت هيتر ساران آبگرم | خرید یونیت هیتر آبگرم به قیمت کارخانه

یونیت هیتر آبگرم چیست

یونیت هیتر آبگرم چیستیونیت هیتر آب گرم، یک سیم کویل گرمادهنده را داراست که توسط بخار و یا آب گرم تولید شده توسط دیگ بخار و یا با استفاده از نوعی دستگاه آب گرم مرکزی، انرژی مورد نیاز خود را دریافت می کند.این محصول با همان اصلی که رادیاتور ماشین شما کارمی کند، این کار را انجام می دهد.فن یونیت هیتر ساراول از نوع آکسیال بوده و دارای حداقل دسی بل صدای تولیدی می باشد که طبق سفارش مشتری در دونوع فن تک فاز(900 دور در دقیقه)وفن سه فاز (1400 دور در دقیقه) تولید می شود. در نتیجه این نوع دستگاه، گفته می شود که آلودگی صوتی کمتری تولید می کند.

انواع یونیت هیتر آبگرم

انواع یونیت هیتر آبگرمانواع یونیت هیتر آب گرم به دسته ها و گروه های مختلفی قابل تقسیم است. در صورتی که کاربری و نوع استفاده محصول برای ما مهم باشد می توانیم آنها را به دستگاه هایی تقسیم بندی کنیم که در سالن های ورزشی، سالن های صنعتی، فروشگاه ها، مدارس و … استفاده می شوند.

همچنین در نوع دیگر تقسیم بندی می توان به سه گروه یونیت هیتر دیواری و سقفی، گرمخانه ای و صنعتی ایستاده اشاره کرد.

کاربردهای یونیت هیتر آبگرم

کاربردهای یونیت هیتر آبگرمیونیت هیتر این قابلیت را دارد که می تواند به راحتی در گاراژ، زیرزمین، یا محل کار شما نصب شود. زیرا لوله های مسی ، ازطریق کویل آلومینیومی سرازیر می شوند و به طور موثر گرما را ازطریق آب گرم پمپ می کنند. از مزایای استفاده از یونیت هیتر آبگرم می توان به موارد نظیر سرعت بالا در گرم کردن محل، امکان استفاده از آبگرم یا بخار داغ در اماکن صنعتی، ورزشی و نمایشگاهی، و همچنین توزیع مناسب هوای گرم به مناطق دلخواه اشاره کرد.

ویژگی ها

ویژگی هااز ویژگی های این دستگاه، می توان به مصرف بهینه انرژی و همچنین توزیع متمرکز هوا در فضا اشاره کرد. این دستگاه قابلیت پرتاب هوا به دو صورت افقی و عمودی را داراست. از طرف دیگر می تواند فضاهای مختلف را به سرعت گرم کرده و به بالارفتن دما کمک کند. این دستگاه برای گرم شدن فضاهای بزرگ بسیار مفید است زیرا راندمان بالایی دارد. یونیت هیترها در مقایسه با انواع مختلف دیگر، کوچکتر بوده و فضای کمتری را اشغال می کنند.

خرید یونیت هیتر آبگرم

می توانید یونیت هیتر ساران آبگرم را از نمایندگی های این محصول در استان خود و یا از مراکز فروش سطح شهر تهیه فرمایید و این نکته مهم را فراموش نکنید که مارک یونیت هیتر ساران آبگرم روی این محصول درج شده باشد که در صورت خرابی بتوانید از گارانتی و خدمات پس از فروش این محصول استفاده نمایید.خرید یونیت هیتر خوب، به شما این فرصت را می دهد تا به نحو احسن از کیفیت محصول اطمینان کسب کنید.

بطور کلی قیمت یونیت هیتر، بر اساس کاربردی که شما از محصول انتظار دارید، همین طور گارانتی و کیفیت آن و دیگر فاکتورها متفاوت است. شما می توانید با مراجعه به وب سایت های مختلف و مقایسه این قیمت ها، بر اساس نیازی که دارید به محصول مورد نظر خود دست یابید.

تولید بهترین یونیت هیتر ساران آبگرم

تولید بهترین یونیت هیتر ساران آبگرمتولید بهترین یونیت هیتر ساران آبگرم را می توانید از استان تهران و یکی ازنمایندگی های این محصول دریافت کرده و یا با مراجعه به درب کارخانه این محصول را با تعداد عمده خریداری کنید. همچنین برای اعطا نمایندگی این محصول شما می توانید به کارخانه و یا نمایندگی های موجود در سراسر کشور مراجعه کرده و بعد از ثبت اسم خود در سیستم ، یکی از نمایندگان این شرکت باشید و سود خوبی از فروش این محصول داشته باشید.

مهمترین ویزگی های یونیت هیتر آبگرم

مهمترین ویزگی های یونیت هیتر آبگرممهم ترین ویژگی های یونیت هیتر آبگرم طرز عملکرد آن محصول است؛ بدین صورت که بعد از ورود آبگرم یا بخار به عنوان سیال ناقل انرژی به کویل های فین دار یونیت هیتر، هوا از میان مجموعه کویل و فین ها عبور کرده، گرم شده و سپس توسط فن اکسیال یا پروانه ای یونیت هیتر به جلو رانده می شود و موجب گرم نمودن محل می گردد.

عملکرد روشن یا خاموش و حتی تغییر دور موتور فن دمنده هوای گرم یونیت هیترها توسط ترموستات نصب شده در ارتفاع  140سانتی متر از کف و به دور از جریان هوای گرم یونیت هیتر و یا تابش مستقیم نورآفتاب تنظیم می گردد.

لیست قیمت فروش یونیت هیتر

لیست قیمت فروش یونیت هیترلیست قیمت فروش یونیت هیتر بستگی به نوع موتور و تعداد فن، کارایی و دیگر ویژگی های این محصول دارد. یونیت های هیتر دارای انواع دیواری، سقفی و صنعتی بوده و در پروژه هایی که دارای موتورخانه مرکزی(آب گرم یا بخار)باشند،مورد استفاده قرار می گیرند. برای اطلاع بیشتر شما می توانید به فروشگاه های اینترنتی و مجازی مختلفی مراجعه کرده و سپس لیستی از انواع مختلف یونیت هیتر را به دست آورید.

بازار فروش انواع یونیت هیتر

بازار فروش انواع یونیت هیتردر کشور بازار انواع فروش یونیت هیتر وجود دارد. نمایندگی ها و مراکز مختلف فعالی هستند که سعی دارند تا با ارائه بهترین برندها و با کیفیت ترین محصولات، انواع مختلف یونیت هیتر را در بازه های قیمت مناسبی به مشتریان خویش عرضه کنند. این دوستان بعد از دریافت سفارش مشتری، و انجام محاسبات فنی مورد نیاز، نوع یونیت هیتر پیشنهادی را مشخص کرده و سپس به خریدار اعلام می کند. خریداران این دستگاه را یا برای مصارف خود خریده و یا در نقش واسطه ظاهر شده و به صورت عمده محصول خود را می خرند. البته این نوع خرید چندان روتین نیست. در نتیجه گفته می شود که عمده معاملات انجام شده در این بازار، بر اساس نیازهای مختلف خریدار، و با توجه به فروش انواع یونیت هیتر متفاوت است و الزامات خاصی را نیز داراست.

نام مدریت مجموعه

برای مشاوره و سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و سفارش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: test@

instagram icon اینستاگرام: test@

email icon ایمیل: email@gmail.com

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع تهویه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.