آخرین قیمت دستگاه اگزاست فن

تهویه نقش مهمی در زندگی انسان داشته و بشر از دیرباز همواره در جستجوی راهها و روش های ایجاد شرایط محیطی مناسب پیرامون خود بوده است. امروزه انواع اگزاست فن و سیستم های تهویه نه تنها در برج ها و ساختمانها بلکه در صنایع مختلف نظیر نفت و گاز ،فولاد،سیمان و کارخانه ها و کارگاه های بزرگ و کوچک نیز کاربرد داشته و استفاده از سیستم های تهویه مطبوع و تهویه صنعتی در این محیط ها جز تفکیک ناپذیر از آنها بوده و  فن ها،هواکش ها و انواع اِگزاست فن ها ، بعنوان پایه و اساس این سیستم ها بشمار می روند.

اگزاست فن

اگزاست فن

اِگزاست فن Exhaust Fan ، فنی است که برخلاف فن های دمنده، هوا را می کشد و از محیط خارج می کند. ساده ترین نوع این دستگاه، هواکش های آشپزخانه هستند. در مدل های صنعتی قدرت مکش بالایی در حدود 1400CFM دارند که لازمه آن این است که فن های پرقدرتی داشته باشند.

اگزاست فن

انواع کاربری اگزاست فن

این دستگاه ها معمولا در دو حالت گردش هوا و یا خروج هوا مورد استفاده قرار می گیرند و کاربری دارد. در حالتی که اگر از این فن ها در گردش هوا استفاده شوند،هوا پس از فیلتر شدن دوباره به محیط باز می گردد. اِگزاست فن ها در ظرفیت های مختلف و با طراحی مدرن تولید می شوند.

اگزاست فن

قیمت دستگاه اگزاست فن

قیمت دستگاه اِگزاست فن با در نظر گرفتن ظرفیت و نوع دستگاه مشخص می گردد و تا دست نیافتن به اطلاعات فوق نمی توان قیمت صادق و قاطعی برای آن مشخص کرد. مشتریان عزیز جهت اطلاع از آخریت قیمت دستگاه اگزاست فن و همچنین خرید دستگاه می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

نام کالاظرفیتقیمت
اگزاست فن ساتریفوژ فورواردمختلفاستعلام شود
گزاست فن سانتریفوژ بکواردمختلفااستعلام شود
اگزاست فن رادیالمختلفاستعلام شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.